Cvičení pro maminky s dětmi

Lekci jsem zaměřila výhradně pro maminky, které se po porodu chtějí dostat do kondice. Chcete cvičit, ale nemáte hlídání? Tyto lekce jsou přesně stvořeny pro vás. Cvičení probíhá za přítomnosti vaší ratolesti pod dohledem osobního trenéra – fitness instruktora. Děti také využijeme jako zátěž při posilování. Pokud děti nezapojíme v určitém cviku, nebo je cvičení nebude bavit, mohou si vedle své maminky hrát (doporučuji vzít oblíbenou hračku). Při lekcích půjde hlavně o zábavu, být v přátelském kolektivu a dostat své tělo postupně opět do kondice.

Popis lekce:

Úvodní zahřátí, posilování a protahování jak s dítětem, tak cvičebními pomůckami. Použijeme velké míče, overbally aj. Speciálně se zaměříme na core cviky (břicho). Závěrem strečink – uvolnění.

Vhodné pro:

Ze zdravotních důvodů nezačínat dříve než po šestinedělí (v ideálním případě se poraďte se svým lékařem). Děti do cca 3 let.

Nebojte, pokud máte starší a tím samozřejmě těžší dítě (př. kolem 2-3 roku), bude vždy připravena druhá varianta cviku, aby se dal zvládnout :-)